Speciální pedagogové - tyflopedi - Cheb

Zpět na nabídky práce Cheb

Nabídka práce Speciální pedagogové - tyflopedi - Cheb

Ke dni 28.11.2023 nabízí Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace (66362725, Cheb) volné pracovní místo na pozici Speciální pedagogové - tyflopedi v obci Cheb (okres Cheb).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 26 020 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 28. 11. 2023 .

Pracovní pozice:
Speciální pedagogové - tyflopedi
Firma:
Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace
Místo práce:
Cheb (Cheb)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
28.11.2023
Mzda:
26 020 až 33 930 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně vysoká
Poslední aktualizace:
28. 11. 2023
Text nabídky:
Místo výkonu práce: speciálně pedagogické centrum (Cheb, Karlovy Vary, Sokolov). Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (30 hod/týdně). Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: provádění komplexní speciálněpedagogické diagnostiky, náročných nápravných, reedukačních a kompenzačních činností s dětmi, žáky, studenty nebo klienty (dále jen "žáci") se zdravotním postižením a náročného speciálněpedagogického poradenství při řešení problémů ve vývoji a vzdělávání žáků se zdravotním postižením ve škole a v rodině; samostatná aplikace speciálněpedagogických a dalších diagnostických postupů a metodik stimulace, edukace, reedukace, kompenzace a aplikace vzdělávacích činností s žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a poskytování specializované péče osobám se zdravotním postižením a znevýhodněním speciálněpedagogickými metodami nebo rehabilitačními metodami a ve spolupráci a v návaznosti na jiná odvětví. Nabízíme: čerpání FKSP, stravovací šeky, 8 týdnů dovolené. Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky anebo e-mailem.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace
Kontaktní osoba:
Martina Kheilová, 608867999

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace