Lektoři dalšího vzdělávání - Semily

Ke dni 19.06.2019 nabízí RS Semily s.r.o. (27463753, Semily) volné pracovní místo na pozici Lektoři dalšího vzdělávání (Lektor dalšího vzdělávání - pracovní konzultant) v obci Semily (okres Semily). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek Zkrácený úvazek (minimálně 28hod týdně) pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 25000 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Lektoři dalšího vzdělávání
Rozšířený popis:
Lektor dalšího vzdělávání - pracovní konzultant
Úvazek:
Plný úvazek Zkrácený úvazek (minimálně 28hod týdně) úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
19.06.2019
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
ŘP sk. B podmínkou, bude zodpovědný v rámci projektu za zajištění výběru účastníků do projektu a komunikaci s nimi, připraví s účastníky individuální plány, řešení agendy projektu v území. Po celou dobu trvání projektu je k dispozici účastníkům projektu, bude jim poskytovat individuální personální a pracovní poradenství, krizovou intervenci a profesní poradenství. Má na starosti chod Poradenského centra(PC). Je k dispozici při nástupu do zaměstnání účastníkům a i zaměstnavatelům. Dále bude k dispozici po dobu 6 měsíců, jak každému zaměstnanci (účastníkovi projektu), tak zaměstnavateli pro zpětnou vazbu, poskytnutí podpory oběma subjektům pro co nejlepší zaučení zaměstnance, čímž se podpoří trvání pracovního poměru. Bude mít na starost také lektorskou činnost - osobnostní rozvoj, motivační aktivity s klienty. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
15136180798 (Úřad práce Semily)
Zaměstnavatel:
RS Semily s.r.o.
Adresa:
RS SEMILY, s.r.o., Tyršova 457, 513 01 Semily
Kontaktní osoba:
Zbyněk Neumann, společník +420 777 689 489,481 621 020 info@rekvalifikace.net

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace