Lektoři na vysokých školách - Liberec

Ke dni 06.12.2018 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici Lektoři na vysokých školách (FAKULTA MECHATRONIKY, INFORMATIKY A MEZIOBOROVÝCH STUDIÍ - LEKTOR PRO ÚSTAV INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ A ELEKTRONIKY) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Zkrácený úvazek (minimálně 16hod týdně) pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 22500 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Lektoři na vysokých školách
Rozšířený popis:
FAKULTA MECHATRONIKY, INFORMATIKY A MEZIOBOROVÝCH STUDIÍ - LEKTOR PRO ÚSTAV INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ A ELEKTRONIKY
Úvazek:
Zkrácený úvazek (minimálně 16hod týdně) úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
06.01.2019
Mzda:
22 500 Kč
Výhody, odměny
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: pedagogická, vědeckovýzkumná, publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, vedení bakalářských prací, realizace projektů. DOVEDNOSTI: praktické i teoretické zkušenosti v obl. informačních technologií, neuronových sítí, příp. automatického zpracování a rozpoznávání řeči, samostatnost, komunikativnost, pracovní flexibilita a odpovědnost, znalost AJ. VZDĚLÁNÍ: ukončené VŠ vzdělání (Mgr., Ing.) v oboru mechatroniky nebo informačních technologií. PRACOVNÍ POMĚR: 40% úvazek nebo dle dohody, prac. smlouva - na dobu určitou do 31.12.2021 s možností prodlouženi. NÁSTUP: leden 2019, nebo dle dohody, mzd. zařazení A1 dle vnitřního mzd. předpisu a dosažené věd. hodnosti. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, doklady o odborné způsobilosti, příp. hodnocení z předchozího pracoviště. Přihlášku doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou nejpozději do 5.1.2019. Výběr. řízení je od 5.12.2018 zveřejněno na úřední desce TUL. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vysokoškolské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
15433480754, ( Úřad práce Liberec )
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Adresa:
TUL - Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií, Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Mgr. Jitka Havlíková, vedoucí personálního oddělení volnamista@tul.cz