Speciální pedagogové ve speciálně pedagogickém centru v Aši - Aš

Ke dni 27.04.2022 nabízí Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace (66362725, Aš) volné pracovní místo na pozici Speciální pedagogové ve speciálně pedagogickém centru v Aši () v obci Aš (okres Cheb). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 28020 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Speciální pedagogové ve speciálně pedagogickém centru v Aši
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
26.04.2022
Mzda:
28 020 Kč
Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce: Speciálně pedagogické centrum, Studentská 13, 352 01 Aš. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou. Pracovní úvazek plný 40 hod/týdně (22 hod na pracovišti a 18 hod práce doma) anebo zkrácený 20 hod/týdně (11 hod na pracovišti a 9 hod práce doma). Nabízíme: práce s dětmi, stravovací šeky, čerpání FKSP, 8 týdnů dovolené, výkon práce na pracovišti i doma. Speciálně pedagogické centrum je školské poradenské zařízení. Jeho činnost vykonává příspěvková organizace Základní škola a střední škola Karlovy Vary. Odloučené pracoviště je v budově základní školy v Aši. Je nutná odborná kvalifikace získaná vysokoškolským vzděláním získaným studiem v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd a) zaměřené na speciální pedagogiku, b) zaměřené na pedagogiku předškolního věku nebo na přípravu učitelů základní školy nebo na přípravu učitelů všeobecně-vzdělávacích předmětů střední školy nebo na přípravu vychovatelů a doplňujícím studiem k rozšíření odborné kvalifikace uskutečňovaném vysokou školou, nebo c) studijního oboru pedagogika a doplňujícím studiem k rozšíření odborné kvalifikace uskutečňovaném vysokou školou. NUTNÁ je státní zkouška z některých pedií (kromě etopedie). Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
16337330731 (Kontaktní pracoviště Cheb)
Zaměstnavatel:
Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace