Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení - Nová Paka

Ke dni 04.06.2019 nabízí Akademie vzdělávání, výchovy a péče, z.ú. (08138877, Nová Paka) volné pracovní místo na pozici Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení (UČITEL/-KA, PEČOVATEL/-KA V DĚTSKÉ SKUPINĚ) v obci Nová Paka (okres Jičín). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 20000 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Rozšířený popis:
UČITEL/-KA, PEČOVATEL/-KA V DĚTSKÉ SKUPINĚ
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Plný úvazek úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.09.2019
Mzda:
20 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
UČITEL/-KA, PEČOVATEL/-KA V DĚTSKÉ SKUPINĚ- pracoviště Nová Paka V případě zájmu kontaktujte Ing. Mgr. Alenu Jungovou na e-mail: info@avvap.cz Požadavky: odborná způsobilost: -odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, zdravotnického asistenta, ošetřovatele, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka, zdravotnického záchranáře, psychologa ve zdravotnictví nebo specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa, nebo -odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka nebo odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách, nebo -odborná kvalifikace učitele mateřské školy, učitele prvního stupně základní školy nebo vychovatele, nebo -profesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky, nebo odborná způsobilost k výkonu povolání lékaře., praxe v oboru nejméně 1 rok, vřelý přístup k dětem, trpělivost, kreativita, akčnost - vymýšlení akcí pro děti, zdravotní způsobilost, čistý trestní rejstřík, spolehlivost, pečlivost, vysoká míra odpovědnosti. Náplň práce: Realizace výchovy a péče ve vzdělávacím centru, dětské skupině dle Plánu výchovy a péče. Podílení se na tvorbě Plánu výchovy a péče. Organizace akcí pořádané vzdělávacím centrem, dětskou skupinou. Zajištění chodu vzdělávacího centra, dětské skupiny dle pravidel zřizovatele a dle OP Z. Dodržování Provozního řádu vzdělávacího centra, dětské skupiny a pravidel dotace z OP Z. Komunikace a spolupráce s ředitelem vzdělávacího centra, dětské skupiny/hlavní pečující osobou, příp. projektovým manažerem. Asistence a spolupráce při kontrolách na místě. Zaměstnanecké výhody: Smysluplná, radostná a akční práce. Malý, přátelský kolektiv - vždy min. 2 učitelky/pečovatelky na max. 12 dětí + zástup. Pracovní smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. Mzdové podmínky dle zkušeností a praxe: 20 - 25 tis. Kč + odměny. Místo výkonu práce: Nová Paka Předpokládaný nástup: 1. 9. 2019 (nebo dohodou) Hledáme zájemce jak na hlavní pracovní poměr, tak na DPP. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
16361330762 (Úřad práce Jičín)
Zaměstnavatel:
Akademie vzdělávání, výchovy a péče, z.ú.
Adresa:
Akademie vzdělávání, výchovy a péče, z.ú.- pracoviště SQS, Havlíčkova 416, 509 01 Nová Paka
Kontaktní osoba:
Ing. Mgr. Alena Jungová info@avvap.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace