Učitelé na 1. stupni základních škol - Třeboň

Zpět na nabídky práce Jindřichův Hradec

Nabídka práce Učitelé na 1. stupni základních škol - Třeboň

Ke dni 26.06.2024 nabízí Základní škola Světoplavci, s.r.o. (08411964, Třeboň) volné pracovní místo na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol v obci Třeboň (okres Jindřichův Hradec).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 35 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 26. 6. 2024 .

Pracovní pozice:
Učitelé na 1. stupni základních škol
Firma:
Základní škola Světoplavci, s.r.o.
Místo práce:
Třeboň (Jindřichův Hradec)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.08.2024
Mzda:
35 000 až 37 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně bakalářské
Poslední aktualizace:
26. 6. 2024
Text nabídky:
Jsme inovativní škola v Třeboni. V září 2023 otevíráme i druhý stupeň. Děti jsou u nás organizované v malých skupinkách, pracujeme s jejich týdenními plány a podporujeme vnitřní motivaci a radost z učení. Máme vlastní koncept Prostředí a příležitost, hledáme společně rovnováhu mezi svobodou a zodpovědností, a dáváme dětem plnou důvěru opřenou o podporu ze strany průvodců. Hledáme schopné průvodce pro provázení dětí vlastním učením. Hledáme PRVOSTUPŇOVÉ I DRUHOSTUPŇOVÉ PRŮVODCE (kvalifikace není ale nezbytnou podmínkou). Body navíc ti při výběrku přinese : zkušenost se skautem prvostupňové zkušenosti, zejména s výukou češtiny kreativní a otevřená mysl, schopnost přemýšlet o cílech a prostředcích, týmový hráč, dobrodružná povaha. Tvořivou a stále novou práci, flexibilní pracovní pozici i zapojení. Možnost jednoho volného dne, prostor pro práci z domova, týmovou podporu ostatních. Práci na částečný či plný úvazek, do začátku to může být klidně i jen stáž. Práci, která se může stát vášní a radostí, společným projektem i pro tebe. Navíc dobré kafe, práci na třeboňském náměstí, nablízku dobrou indickou restauraci, podporu osobního rozvoje, možnost pracovat s didaktickými nástroji, které leckde nemají... a bezva tým!

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Základní škola Světoplavci, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Petra Brychtová, 604 973 060

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace