Lektor anglického jazyka - Ostrava

Ke dni 13.02.2020 nabízí TOP School s.r.o. (27809391, Ostrava) volné pracovní místo na pozici Lektor anglického jazyka () v obci Ostrava (okres Ostrava-město). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 150 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Lektor anglického jazyka
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.03.2020
Mzda:
150 Kč
Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce: Na Hradbách 2632/18, Moravská Ostrava 1. kontakt e-mailem. V případě, že se cítíte být touto nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem na uvedený e-mail a do předmětu zprávy uveďte: Lektor anglického jazyka - Ostrava Jazyková škola TOP School hledá pro svou pobočku v Ostravě vhodné kandidáty(ky) na pozici: Lektor cizích jazyků - angličtina. Očekáváme: výborné jazykové znalosti, skvělé komunikační dovednosti, kreativitu, samostatný a zodpovědný přístup. Výhodou je pobyt v zahraničí anebo praxe v oboru. Nabízíme zajímavou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu. Nástup možný ihned. Jedná se o práci na DPP nebo DPČ.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
18134680785 (Kontaktní pracoviště Ostrava)
Zaměstnavatel:
TOP School s.r.o.
Kontaktní osoba:
Andrea Georgiev andrea.georgiev@topschool.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace