UČITEL / UČITELKA ODBORNÉHO VÝCVIKU A PRAXE - OBOR NÁSTROJAŘ A STROJÍRENSTVÍ - Hronov

Ke dni 20.04.2020 nabízí Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace (06668356, Hronov) volné pracovní místo na pozici UČITEL / UČITELKA ODBORNÉHO VÝCVIKU A PRAXE - OBOR NÁSTROJAŘ A STROJÍRENSTVÍ () v obci Hronov (okres Náchod). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 30270 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
UČITEL / UČITELKA ODBORNÉHO VÝCVIKU A PRAXE - OBOR NÁSTROJAŘ A STROJÍRENSTVÍ
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.09.2020
Mzda:
30 270 Kč
Poznámka k volnému místu:
Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy/absolventky. Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Možnost dalšího přivýdělku účastí na projektech, vedením kroužků atd. Náplň práce: výuka odborného výcviku a praxe oborů nástrojař a strojírenství. Požadavky: úplné střední vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost, vstřícnost a ochota, zájem o učitelskou profesi. Praxe a pedagogické vzdělání výhodou. Zaměstnavatel nabízí: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, kulturu a sport, podporu kariérního růstu, možnost dalšího vzdělávání. V případě zájmu očekáváme profesní životopis prostřednictvím e-mailové pošty na adresu ditej@spsow.cz. S vybranými uchazeči budou sjednány pohovory.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
18143500704 (Kontaktní pracoviště Náchod)
Zaměstnavatel:
Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace
Kontaktní osoba:
Jiří Dítě ditej@spsow.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace