UČITEL / UČITELKA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - STROJNÍCH - Hronov

Ke dni 06.05.2020 nabízí Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace (06668356, Hronov) volné pracovní místo na pozici UČITEL / UČITELKA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - STROJNÍCH () v obci Hronov (okres Náchod). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 30930 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
UČITEL / UČITELKA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - STROJNÍCH
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.09.2020
Mzda:
30 930 Kč
Poznámka k volnému místu:
Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby zdravotně postižené a absolventy/absolventky. Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Možnost dalšího přivýdělku účastí na projektech, vedením kroužků, třídnictvím atd. Náplň práce: výuka odborných předmětů strojního zaměření a praxe. Požadavky: vysokoškolské vzdělání strojní v magisterském studijním programu, bezúhonnost, vstřícnost a ochota, zájem o učitelskou profesi. Praxe a pedagogické vzdělání výhodou. Zaměstnavatel nabízí: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, kulturu a sport, podporu kariérního růstu, možnost dalšího vzdělávání. V případě zájmu očekáváme profesní životopis prostřednictvím e-mailové pošty na adresu maslikiewiczovaj@spsow.cz. S vybranými uchazeči budou následně sjednány pohovory.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
18143540765 (Kontaktní pracoviště Náchod)
Zaměstnavatel:
Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace
Kontaktní osoba:
Jana Maslikiewiczová maslikiewiczovaj@spsow.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace