Učitel/ka předškolní výchovy v MŠ (Teacher for Early Years) - Ostrava

Ke dni 03.03.2020 nabízí The Ostrava International School s.r.o. (02815303, Ostrava) volné pracovní místo na pozici Učitel/ka předškolní výchovy v MŠ (Teacher for Early Years) () v obci Ostrava (okres Ostrava-město). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 26000 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Učitel/ka předškolní výchovy v MŠ (Teacher for Early Years)
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
04.05.2020
Mzda:
26 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
23420 Učitelé v oblasti předškolní výchovy ZamK Pracoviště: Ostrčilova 2925/19, Moravská Ostrava Kontakt osobně na adrese pracoviště, příp. na e-mail: niki@tois.world Hledáme vhodného/nou kandidáta/ku na pozici učitel/ka předškolní výchovy v mezinárodní MŠ, který/á má minimálně bakalářské vzdělání a perfektní znalost anglického jazyka na úrovni rodilé/ho mluvčí/ho. Zkušenost s výukou na mezinárodní škole výhodou. We are looking for a candidate teacher in Early Years with minimum Bachelor degree and excellent level of English. Experience with teaching at the International School is advantage.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně bakalářské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
18327420755 (Kontaktní pracoviště Ostrava)
Zaměstnavatel:
The Ostrava International School s.r.o.
Kontaktní osoba:
Nikola Grey Jirousek niki@tois.world

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace