Vychovatel/ka - Střílky

Zpět na nabídky práce Kroměříž

Nabídka práce Vychovatel/ka - Střílky

Ke dni 05.01.2024 nabízí Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, základní škola a střední škola, Střílky, Zámecká 107 (47935740, Střílky) volné pracovní místo na pozici Vychovatel/ka v obci Střílky (okres Kroměříž).
Nabídnutá (minimální) mzda za (dvě směny) je 32 120 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 5. 1. 2024 .

Pracovní pozice:
Vychovatel/ka
Firma:
Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, základní škola a střední škola, Střílky, Zámecká 107
Místo práce:
Střílky (Kroměříž)
Směnnost:
dvě směny
Nástup dne:
01.02.2024
Mzda:
32 120 až 38 790 Kč
Požadované dovednosti:
Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Poslední aktualizace:
5. 1. 2024
Text nabídky:
pracoviště Střílky - Popis práce: Vychovatel/ka vykonává přímou pedagogickou činnost nebo práce související ve výchovném procesu s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami ve školském zařízení pro výkon ústavní výchovy nebo ochranné výchovy - Stupeň vzdělání: SŠ/VOŠ/VŠ, se zaměřením na sociální nebo speciální pedagogiku, jinak splnění kvalifikace vychovatele na dle zákona č. 563/2004 § 16/2 o pedagogických pracovnících - Další požadované dovednosti: řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC - Word, excel, powerpoint, nárok na psychickou odolnost vzhledem k práci s dětmi (věk 15-18 let) s uloženou ochrannou nebo nařízenou ústavní výchovou - Hrubá měsíční mzda je na základě odpracovaných let. K platu je dále přiznán zvláštní příplatek a po zapracování osobní ohodnocení, bonus - příspěvek z FKSP na stravu a rekreaci, doba určitá (možnost prodloužení na neurčitou), rozvržení pracovní doby dle harmonogramu vychovatele (krátký, dlouhý týden, převážně odpolední doba) - Žádosti s přiloženým životopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů , zasílejte na mailovou adresu: zaslat email.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, základní škola a střední škola, Střílky, Zámecká 107
Kontaktní osoba:
Lenka Mrvová, 573 312 053, 770 131 205

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace