PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK / PEDAGOGICKÁ PRACOVNICE -

Ke dni 04.01.2021 nabízí Aufori, o.p.s. (01582241, ) volné pracovní místo na pozici PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK / PEDAGOGICKÁ PRACOVNICE () v obci (okres Náchod). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 25000 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK / PEDAGOGICKÁ PRACOVNICE
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
04.01.2021
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Společnost Aufori, o.p.s. hledá pedagogického pracovníka/pedagogickou pracovnici do programu "Učí (se) celá rodina", kde pomáhá rodinám s nezletilými dětmi překonávat problémy se školou a plněním školních povinností, které jsou způsobeny chudobou a které nezvládají vyřešit vlastními silami. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.8.2021) s možností prodloužení smlouvy, plný pracovní úvazek. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky. Pedagogický pracovník / pedagogická pracovnice: - dojíždí do domácností ohrožených rodin zapojených do programu a pomáhá jim zvládat požadavky školy, - asistuje dětem při domácí přípravě do školy, plnění domácích úkolů a zvládání školního učiva, - velmi úzce spolupracuje s pracovníky škol a pracovníky oddělení sociálně právní ochrany dětí. Požadavky: SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání splňující podmínky pro výkon profese pedagogický pracovník dle Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících (sociální pedagog, speciální pedagog, vychovatel, učitel, pedagog volného času atd.); trestní bezúhonnost; flexibilita; empatický a pozitivní přístup k dětem se specifickými potřebami; ochota cestovat na Jaroměřsku; schopnost pracovat samostatně i v týmu. Zaměstnavatel nabízí: hrubou mzdu 25.000,- Kč; nástup ihned; flexibilní pracovní dobu; možnost využívat home office; pravidelné supervize, intervize a příležitost dále se vzdělávat; práci v kolektivu přátelských, energických lidí. Strukturované životopisy posílejte na e-mail: dumkova.aufori@gmail.com. Je nutné, aby součástí životopisu byl souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely výběrového řízení. Bez tohoto souhlasu nebude brán na životopis zřetel a bude vymazán.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
19712720726 (Kontaktní pracoviště Náchod)
Zaměstnavatel:
Aufori, o.p.s.
Kontaktní osoba:
Jitka Dumková dumkova.aufori@gmail.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace