Vychovatel/ka - Plzeň

Zpět na nabídky práce Plzeň-město

Nabídka práce Vychovatel/ka - Plzeň

Ke dni 25.09.2023 nabízí Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Plzeň, Karlovarská 67 (49778129, Plzeň) volné pracovní místo na pozici Vychovatel/ka v obci Plzeň (okres Plzeň-město).
Nabídnutá (minimální) mzda za (turnus) je 32 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 25. 9. 2023 .

Pracovní pozice:
Vychovatel/ka
Firma:
Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Plzeň, Karlovarská 67
Místo práce:
Plzeň (Plzeň-město)
Směnnost:
turnus
Nástup dne:
02.10.2023
Mzda:
32 000 až 42 000 Kč
Poslední aktualizace:
25. 9. 2023
Text nabídky:
Životopis zasílejte na e-mail: zaslat email Požadujeme ukončené buď vysokoškolské vzdělání zaměřené na speciální pedagogiku nebo sociální pedagogiku, nebo VOŠ zaměřené na speciální pedagogiku nebo celoživotní vzdělávání (CŽV) uskutečňované vysokou školou a zaměřené na speciální pedagogiku. Důležitá je praxe v oboru a absolvování terapeutického výcviku. Při nástupu musí uchazeč doložit psychologický posudek od akreditovaného psychologa. Jedná se o služby dle harmonogramu. Platové zařazení dle platových tabulek + zvláštní příplatek+osobní příplatek po 3 měsíční zkušební době. Pracovní poměr na dobu určitou. Zaměstnanecké výhody: stravování ve školní jídelně, příspěvek z FKSP, 40 dnů dovolené, příplatky za soboty a neděle.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Plzeň, Karlovarská 67
Kontaktní osoba:
Helena Mikynová,

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace