Sdílený školní psycholog

Zpět na nabídky práce Prostějov

Nabídka práce Sdílený školní psycholog

Ke dni 29.04.2024 nabízí Pedagogicko - psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Olomouckého kraje, Olomouc, U Sportovní haly 1a (60338911, ) volné pracovní místo na pozici Sdílený školní psycholog v obci (okres Prostějov).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 7 445 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 29. 4. 2024 .

Pracovní pozice:
Sdílený školní psycholog
Firma:
Pedagogicko - psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Olomouckého kraje, Olomouc, U Sportovní haly 1a
Místo práce:
(Prostějov)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.06.2024
Mzda:
7 445 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně vysoká
Poslední aktualizace:
29. 4. 2024
Text nabídky:
Jedná se o pracovní poměr v rámci realizace projektu Šablony I PPP Olomoucký kraj CZ.02.02.03/00/22_002/0004275 Nabízíme: Částečný pracovní úvazek, který je v závislosti na kapacitě škol stanoven na max. 0,2 případně 0,4 hod. - možné je i souběžné zaměstnání na více školách, tedy kombinace úvazků až do výše úvazku 1,0 Platové podmínky dle platných platových tarifů pro ped. pracovníky (12. platová třída) Místo výkonu práce celý Olomoucký kraj - možnost vybrat si školu, pro kterou byste chtěli pracovat¨ Nástup možný ihned Náplň práce: . Metodická práce a vzdělávací činnost . Konzultační, poradenské a intervenční činnosti . Diagnostika, depistáž Požadavky: . Magisterské vysokoškolské vzdělání v daném oboru . Vstřícný a komunikativní přístup . Ochota učit se novým věcem Zájemci mohou zasílat své životopisy spolu s motivačním dopisem a kopií dokladu o dosaženém vzdělání na zaslat email. Do e-mailu napište také školu/školy, pro které byste měli zájem pracovat. Pro bližší informace kontaktujte manažera přiděleného ke konkrétní škole. Aktuální seznam škol a volných míst včetně kontaktních osob k daným školám naleznete v tabulce ZDE: https://pppaspc-ok.cz/index.php/vsechny-aktuality-ppp/146-nabidka-pracovni-pozice-skolni-psycholog-a-skolni-specialni-pedagog .

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Pedagogicko - psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Olomouckého kraje, Olomouc, U Sportovní haly 1a
Kontaktní osoba:
Kontakt,

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace