Speciální pedagog - Plzeň

Zpět na nabídky práce Plzeň-město

Nabídka práce Speciální pedagog - Plzeň

Ke dni 27.06.2024 nabízí Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Plzeň, Karlovarská 67 (49778129, Plzeň) volné pracovní místo na pozici speciální pedagog v obci Plzeň (okres Plzeň-město).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 30 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 27. 6. 2024 .

Pracovní pozice:
speciální pedagog
Firma:
Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Plzeň, Karlovarská 67
Místo práce:
Plzeň (Plzeň-město)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.07.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně doktor
Poslední aktualizace:
27. 6. 2024
Text nabídky:
Životopis zasílejte na e-mail: zaslat email Uchazeč musí mít ukončené vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku; studijního oboru speciální pedagogika. Je výhodné mít praxi v institucionální výchově, ukončený psychoterapeutický výcvik. Jsme zařízení pro děti se speciálními výchovnými a vzdělávacími potřebami. Uchazeč musí doložit psychologický posudek od akreditovaného psychologa. Zaměstnanecké výhody: stravování ve školní jídelně, příspěvek z FKSP, osobní+zvláštní příplatek, 40 dnů dovolené PP zatím na dobu určitou 1 rok.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Plzeň, Karlovarská 67
Kontaktní osoba:
Helena Mikynová,

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace