Učitel/ka fyziky a informatiky pro střední školu - Dačice

Zpět na nabídky práce Jindřichův Hradec

Nabídka práce Učitel/ka fyziky a informatiky pro střední školu - Dačice

Ke dni 26.06.2024 nabízí Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213 (60816929, Dačice) volné pracovní místo na pozici učitel/ka fyziky a informatiky pro střední školu v obci Dačice (okres Jindřichův Hradec).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 32 820 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 26. 6. 2024 .

Pracovní pozice:
učitel/ka fyziky a informatiky pro střední školu
Firma:
Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213
Místo práce:
Dačice (Jindřichův Hradec)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.08.2024
Mzda:
32 820 až 42 780 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně vysoká
Poslední aktualizace:
26. 6. 2024
Text nabídky:
Hledáme člověka, který má vysokoškolské pedagogické vzdělání, disponuje hlubokými znalostmi svého oboru a rád pracuje s lidmi, k práci přistupuje aktivně a kreativně, jako učitel dokáže být vlídný, ale i důsledný, nechce ustrnout na místě, ale chce se dále vzdělávat, je ochoten zapojit se i do mimoškolních akcí. Absolventi vítáni. Nabídnout Vám můžeme skvělý kolektiv učitelů a s ním řadu společných akcí, vstřícné a motivující vedení, které Vás podpoří, práci s moderními technologiemi (iPady, Macbooky, Apple TV aj.), příležitosti k dalšímu vzdělávání v oboru, pracovní iPad s Apple Pencil, zvýhodněný telefonní tarif, příspěvek na stravování či benefitní kartu Pluxee.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213
Kontaktní osoba:
Milan Točík, 775 675 726

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace